Dzwiek

Zapraszamy Pa┼ästwa na wypoczynek po┼Ťród lasów i stawów na urokliwej ziemi ┼ÜWI─śTOKRZYSKIEJ, na dawnym szlaku królewskim KRAKÓW - SZYD┼üÓW - SANDOMIERZ. W naszym Gospodarstwie Rybackim oferujemy komfortowe domki go┼Ťcinne z w┼éasnym molo i strze┼╝onym parkingiem. Dysponujemy miejscem przystosowanym do postawienia przyczep campingowych i camperów.

Gospodarstwo to posiada 23 stawy o ró┼╝nych kszta┼étach, z wyspami le┼Ťnymi oraz zatokami, o ┼é─ůcznej powierzchni lustra wody ponad 40ha. Stawy s─ů dobrze zarybione i cz─Ö┼Ť─ç z nich jest przeznaczona na w─Ödkowanie przez ca┼éy rok. ┼üowisko karpiowe: karp  1-30kg, amur 2-15kg, to┼épyga 2-15kg, jesiotr, ┼éowisko spiningowe: szczupak 1-15kg, sandacz 2-10kg, sum 3-20kg, ┼éowiska mieszane z mniejszymi okazami jak i równie┼╝ z bia┼é─ů ryb─ů.

Posiadamy w┼éasn─ů sie─ç dróg wewn─Ötrznych po┼éo┼╝onych mi─Ödzy stawami, po┼é─ůczonych z duktami le┼Ťnymi s─ůsiaduj─ůcymi bezpo┼Ťrednio z naszym Gospodarstwem. Teren naszego Gospodarstwa stanowi wyj─ůtkowy klimat jaki stwarza ┼Ťrodowisko stawów po┼╝o┼éonych w┼Ťród lasów, obfituj─ůcych w ró┼╝ne gatunki ptaków, dzikich zwierz─ůt i ryb. W którym warto sp─Ödzi─ç wolny czas o kazdej porze roku i na pewno znajd─ů Pa┼ästwo u nas Spokój i wspania┼ée warunki do wypoczynku.

 

Galeria Zdjęć

Zobacz także:

Odwiedzin: 67579

Kompleks naszych stawów rybnych nape┼éniony jest wod─ů ┼║ródlan─ů. O jako┼Ťci wody ┼Ťwiadczy bujnie tu wyst─Öpuj─ůca ro┼Ťlinno┼Ť─ç wodna i b┼éotna. Obok pospolitych ro┼Ťlin wodnych takich jak: strza┼éka wodna, moczarka kanadyjska, rogatek sztywny. Spotka─ç tu mo┼╝na gatunki chronione, grzybienie bia┼ée i gr─ů┼╝ela ┼╝ó┼étego. Grzybienie bia┼ée s─ů jednym z najbardziej charakterystycznych gatunków ro┼Ťlin wodnych zakorzenionych, o li┼Ťciach p┼éywaj─ůcych o pi─Öknym du┼╝ym kwiecie.

Z ptaków tutaj bytuj─ůcych zaobserwowa─ç mo┼╝na B┼éotniaka stawowego, który gnie┼║dzi si─Ö corocznie na pó┼éwyspie mi─Ödzy dwoma urokliwymi stawami. Zobaczy─ç równie┼╝ mo┼╝na czaple siw─ů i bia┼é─ů, ┼éab─Ödzia niemego, mewy ┼Ťmieszki, czajki, ró┼╝ne gatunki kaczek i trzciniaków oraz wiele innych rzadkich gatunków ptaków jak na przyk┼éad zimorodek.

 

Nasze gospodarstwo rybackie zajmuje si─Ö hodowl─ů ryb: karpia, amura, lina, suma, szczupaka. Hodowla ryb w naszym gospodarstwie jest ekologiczna, prowadzona od wyl─Ögu, oparta na tradycyjnej hodowli sprzed wielu dziesi─Öcioleci. Ryby karmione s─ů naturalnymi pokarmami. Dzi─Öki odpowiednim zabiegom, dobremu stanowi technicznemu naszych stawów smak ryb jest wyj─ůtkowy.

Na miejscu oferujemy Pa┼ästwu zakup ┼╝ywych ryb i wed┼éug ┼╝yczenia patroszymy je. Filetujemy, w─Ödzimy, sma┼╝ymy. Oferujemy tak┼╝e transport ┼╝ywych ryb w dowolne miejsce w specjalnych zbiornikach z podawanym tlenem.    Gospodarstwo rybackie "Toporów" , Wakacje z w´┐Żdk´┐Ż    Wakacje tak´┐Że mo´┐Żna wspaniale sp´┐Żdzi´┐Ż w Polsce. Czas wolny nad wod´┐Ż. Gospodarstwo agroturystyczne po´┐Żo´┐Żone w województwie ´┐Żwi´┐Żtokrzyskim. Nie daleko miejscowo´┐Żci uzdrowiskowych takich jak: Busko-Zdrój i Solec-Zdrój. Stawy hodowlane s´┐Ż dobrze zarybione i dla wprawnego w´┐Żdkarza nie jest problemem z´┐Żowi´┐Ż pi´┐Żkn´┐Ż sztuk´┐Ż. W´┐Żdkowanie u nas to przyjemno´┐Ż´┐Ż. Domki letniskowe s´┐Ż bardzo wysokiej klasy. Ka´┐Żdy pokój i domek ma swoj´┐Ż ´┐Żazienk´┐Ż. Jest pi´┐Żkne molo, rowerek wodny. Stawy rybne maj´┐Ż unikalny klimat dzi´┐Żki otoczeniu lasów. Mo´┐Żna powiedzie´┐Ż ´┐Że jest tu luksusowa agroturystyka.  Domki letniskowe s´┐Ż nad sam´┐Ż wod´┐Ż. Pole campingowe jest przystosowane do postawienia samochodu typu camper. A tak´┐Że przyczepy kempingowej. Jeste´┐Żmy przekonani ´┐Że wrócicie jeszcze do naszego gospodarstwa agroturystycznego. Prowadzimy wynajem domków letniskowych. W domkach s´┐Ż kominki. Mo´┐Żna zje´┐Ż´┐Ż wcze´┐Żniej z´┐Żowion´┐Ż ryb´┐Ż. Upiec na grillu, b´┐Żd´┐Ż uw´┐Żdzi´┐Ż. Jest pi´┐Żkne miejsce na ognisko. W´┐Żdzarnia ostro pracuje. Najlepiej smakuje w´┐Żdzony szczupak i amur. W gospodarstwie jest pi´┐Żknie o ka´┐Żdej porze roku. W lecie jest cudownie, jesie´┐Ż jest urocza.